Cyberghost service not reachable hatası

Cyberghost service not reachable hatası alıyorum. Çözümü nedir?

Cyberghost bağlanamama hatası nasıl çözülür?

omercik omercik (9418)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cyberghost service not reachable hatası nedir?

    Cyberghost VPN servisi, 5651 sayılı kanun kapsamında Türkiye'de erişimi engellendi. Bu nedenle Cyberghost'a bağlanmaya çalışırken service not reachable yani vpn servisine ulaşılamıyor hatası veriyor.

    Artık Türkiye'den CyberGhost VPN servisi ve cyberghost.com web sitesine erişilemiyor. CyberGhost VPN servisine bağlanmaya çalıştığınızda service not reachable hatası verecektir.

    omercik omercik (9418)