Cyberghost vpn önerir misiniz?

Cyberghost VPN önerir misiniz?  Daha önce Cyberghost VPN alıp kullanan var mı?

mutecessis mutecessis (216)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ben inceleyeyim dedim ama sitesine Türk Telekom üzerinden erişmek mümkün olmadı. Cyberghost vpn web sitesine ben erişemedim. Yasaklı olan VPN yazılımlarından biri olabilir. https://nordvpn.com/ bakabilirsin. Daha önce kullanmıştım memnun kalmıştım.

    alattin alattin (16999)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Nordvpn gayet güzel ama dolar kuru nedeniyle pahalı,ghost vpn i kullanmanın bir yöntemi var mıdır? @alattin mutecessis 4 yıl önce
    • @mutecessis VPN sunucularını engelliyorlar. Kullanmanın bir yolu olmuyor bu durumda. Sen deneme sürümünü indirip çalışıyor mu kontrol edebilirsin. Belki sadece sitesine erişim engellenmiştir. alattin 4 yıl önce
    • Teşekkür ederim CyberGhost indirimi sona erdi tekrar indirime girdiğinde deneme sürümünü aktifleştirip deneyeceğim. mutecessis 4 yıl önce

    Psiphon Ve Hotspot Veya Vpn İnf Dene Vpn İnf telefonum da Yüklü Ve güvenlidir Sınırsız dır

    andromobil andromobil (74)