Cyberpunk 2077 1.2 yaması çıktı / 1.2 yaması ile neler geldi?

Cyberpunk 2077 1.2 yaması çıktı.

1.2 yaması ile neler geldi?

hydra hydra (3800)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cyberpunk 2077 1.2 yaması hakkında.

    Açık dünya, buglar, sinematik dizaynlar, grafikler, sesler, görevler, animasyonlar ve daha fazlasının iyileştirildiği bu yama tam 30 GB. Yama ile genel olarak aşağıda yazılanlar düzeltildi. Yamanın daha fazlasına göz atmak istiyorsanız;

    1.2 yaması ile neler geldi?

    Oynanış:

    • Tüm araçlara Unstuck Sallanma / Döndürme özelliği eklendi. Sol Çubuk veya A / D W / S veya LShift / LCtrl kullanarak sıkışmış / karaya oturmuş araçları denemek ve serbest bırakmak için sallanıp döndürmek için kullanın.
    • "Berserk" siber yazılımının etkisi altındayken nişan almanın, oyuncudan herhangi bir giriş olmadan nişan almasını hareket ettirdiği bir sorun düzeltildi.
    • Love Like Fire'da helikopter taretinin atış hızı ayarlandı.
    • Rebel sırasında Kerry'nin arabasına bindikten sonra polis araçları artık hemen despawn olmayacak.
    • Forkliftlerle etkileşimlerde iyileştirilmiş kriko.
    • Kerenzikov siber yazılım etkisi sona erdikten hemen sonra kaçmanın V'nin çok ileriye doğru itilmesine neden olduğu bir sorun düzeltildi.
    • Giyim satıcıları artık konum için daha uygun ürünler satıyor.
    • Militech Manticore AV taranırken veriler artık doğru şekilde görüntüleniyor.
    • Gorilla Arms hasarı% 20 arttırıldı.
    • El bombalarını sökmek artık düzgün bir şekilde Yaygın ve Yaygın olmayan bileşenleri sağlıyor.
    • Bir araç çarptığında yayaların ışınlanmasına sebep olan sorun çözüldü.
    • Taşıtlar tarafından yere serilmek, "The Rock" avantajının kilidini açtıktan sonra artık V'yi öldürmüyor.
    • Gig: On a Tight Leash, artık yakındaki NPC'leri düzgün bir şekilde alarma geçirecek.
    • Kurtarma sırasında bir ceset bulduktan sonra Çöpçülerden birinin başkalarını alarma geçirmemesi sorunu giderildi.
    • Joshua ile Sinnerman'daki Piez restoranına gittikten sonra araba artık yanlış yerleştirilmeyecek.

    Görevler:

    • Stadium Love'daki posterler artık yarışmadan önce imha edilemez (bu da ilerlemenin engellenmesine neden olabilir).
    • Çete üyelerinde kıskaç kullanmanın Stadium Love'da ilerlemeyi bozabileceği bir sorun düzeltildi.
    • Path of Glory'deki penthouse artık oyunda daha önce erişilemez.
    • V'nin Ghost Town'daki Rogue'un standında sıkışıp kalmasına neden olan bir sorun düzeltildi.
    • Bay Hands'in Double Life'ı bitirdikten sonra V'yi çağırmaması sorunu giderildi.
    • Queen of the Highway'deki Basilisk'in içindeyken görev alanını terk etmek artık mümkün değil.
    • With a Little Help from My Friends'teki düz yatakları teslim ettikten hemen sonra Göçebe kampını terk eden oyuncunun holo çağrı almasını engelleyen bir sorun giderildi.
    • Holdin 'On sırasında Denny'nin villasındaki dekorasyonların değiştiğini görmek artık mümkün olmayacak.
    • Space Oddity artık görevin ilerlemesini engelleyen birden fazla resim ortaya çıkarmıyor.
    • Otomatik Aşk'ın ilerleyişi artık Judy'nin atölyesindeki görünmez bir duvar tarafından engellenmeyecek.
    • Burning Desire / Night Moves'te beyaz bir kamyonla çarpıştıktan sonra oyuncunun aracının haritanın altına düşmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
    • Blistering Love'da zamanın atlanmasının görevin ilerlemesini engelleyebileceği bir sorun düzeltildi.

    Açık Dünya:

    • Epistrophy: Rancho Coronado'da hedef etkin olmadan önce flamingoları yok etme hedefini tamamlamanın imkansız olduğu bir sorun düzeltildi.
    • Çarpışmalar artık sürüş sırasında rastgele akışta başarısız olmayacak, bu da V'nin binalara girmesine ve dünyanın dışına düşmesine neden olabilir.
    • Bölge etkinliklerini tamamlama başarılarının her zaman kilidinin açılmadığı bir sorun düzeltildi.
    • V'nin bilgisayarla etkileşime girememesi ve virüsü Gig: A Lack of Empathy'de yükleyememesi sorunu giderildi.
    • Gig: The Frolics of Councilwoman Cole ile sözleşme almadan önce Gig'in bazı bölümlerini tamamlamak artık mümkün değil.
    • Gig: For My Son artık Logan, Muamar "El Capitan" Reyes ile holocall sırasında ölürse engellenmeyecek.
    • Yetki ile korunan asansörler için eksik "yetkisiz" bilgi istemi eklendi.

    Sinematik Dizayn:

    • Oyuncu Search And Destroy sırasında güvenli evde Hanako ile konuşurken corpo hattını iki kez seçtiğinde ilerleme artık engellenmeyecek.
    • Oyuncu Down on the Street'te tek başına gitmeyi seçerse Takemura artık Wakako'ya ışınlanmayacak.
    • Oyuncunun Gimme Danger'daki güvenlik odasındaki merdiveni kullanmasını engelleyebilecek bir sorun düzeltildi.
    • The Pickup'ta Maelstromers ile barışçıl bir anlaşmanın ardından asansöre girerken Jackie artık ortadan kaybolmayacak.
    • Oyuncu artık Judy in Pyramid Song ile romantizm sahnesinde bir silaha sahip olmayacak.
    • Pyramid Song'da, V su altındayken iskelede Judy ile konuşma seçeneğiyle sonuçlanan bir sorun düzeltildi.
    • Riders on the Storm'da kadeh kaldırırken Panam'ın viski şişesini doğru tutmaması sorunu giderildi.
    • Riders on the Storm'da Panam ile konuşurken arayüz diyaloglarının eksik olması ve arayüz diyaloğunun yanıltıcı yerleşimi düzeltildi.
    • Smasher Love Like Fire'da göründüğünde silahları eksik olan askerler artık silahlı.
    • A Cool Metal Fire dizisi sırasında eksik NPC'nin tuvaletten atılması sorunu düzeltildi.
    • V, Savaş Sırasında Hayatta Panam'ın arabasına bağlandıktan sonra artık oturma pozisyonunda takılıp kalmayacak.
    • Sinematik sırasında rastgele eksik animasyonları eksik olan önemli görev NPC'leriyle ilgili birden fazla sorun düzeltildi.

    Çevre ve seviyeler:

    • V, Şüpheli Organize Suç Etkinliği: Karşıtların Çekmesi sırasında borular üzerinde durursa uçan bir AV'nin içinde takılıp kalmayacak.
    • NPC'lerin V'nin varlığına tepki vermemesi veya düzgün bir şekilde savaşa girmemesiyle ilgili birden fazla sorun düzeltildi.
    • Yağmalanabilir öğelerin yanlış veya eksik içerikleriyle ilgili bir dizi sorun düzeltildi.
    • V'nin yağmalanabilir eşyalarla etkileşime girememesiyle ilgili birden fazla sorun düzeltildi.
    • Mikoshi'ye giden kapıya ulaşıldığında Basilisk'in haritanın altına düşmesine sebep olan sorun çözüldü.
    • Oyuncuların, potansiyel olarak görev ilerlemesini engelleyen istenmeyen alanlara ulaşabildikleri birden fazla sorun düzeltildi.
    • Oyuncunun içini görmesine izin veren, varlıkların eksik kısımlarıyla ilgili bazı sorunlar giderildi.
    • Daha yüksek çözünürlüklü dokuların yayın yapamamasıyla ilgili birden fazla sorun düzeltildi.

    Grafik, ses, animasyon:

    • NPC'lerin öldürüldükten sonra hareket etmesi düzeltildi.
    • Uzaktan oluşturulan dokulardaki iyileştirmeler.
    • Hızlı seyahat ve sinematik geçişle ilgili görsel bir sorun düzeltildi.
    • Su altındayken bazı unsurların görsel kalitesi düzeltildi.
    • Malzeme detaylarının kalitesindeki iyileştirmeler.
    • Motosiklet sürerken V'nin yanlış konumu düzeltildi.
    • İç ve dış ışık kaynakları için iyileştirme.
    • Orta ve Düşük ayarlarda ayarlanmış kir kalitesi.
    • V onu parçaladıktan sonra aynada çatlak olmaması düzeltildi.
    • Kamera yakın çekimde pembe parçacıkların görünmesine neden olan bir sorun düzeltildi.
    • Yeşillik yok etme görselleri iyileştirildi.
    • Kıyı bölgelerinde kaldırımların dikdörtgen şekillerle kaplanmasına neden olan görsel bir sorun düzeltildi.
    • Bir araca girerken aşırı pozlanmış bitki örtüsünün görülebilmesi düzeltildi.
    • Bazı eşyaların yok edildikten sonra kaybolmasına sebep olan sorun çözüldü.
    • Kerry'nin bornozu artık vücudunun alt kısmına yanlış şekilde takılmıyor.
    • Oyuncu ateşte durduğunda tekrar tekrar uygulanan parçacık yakma efekti düzeltildi.
    • Sürüşü atladıktan sonra NPC animasyon sorunları düzeltildi.
    • Sahnelerden birinde göl yüzeyindeki yıldızların titremesi düzeltildi.
    • Badlands'de çok uzaktaki arazilerin kaybolması düzeltildi.
    • Uzaktan görülebilen diğer şehir bölümleri, ayarlanmış aydınlatma sayesinde artık daha gerçekçi görünüyor.

    Stabilite ve Performans:

    • Motorun ve oluşturma motorunun kararlılığı ve performansı iyileştirildi (rastgele çökmelerin sayısı azaltıldı).
    • Çeşitli sistemlerde bellek optimizasyonları ve bellek yönetimi iyileştirmeleri (çökme sayısını azaltma).
    • Gölgeler, gölgelendiriciler, fizik, çalışma alanı sistemi, spawn sistemi, sahne sistemi, animasyon sistemi, kapatma sistemi ve yüz animasyonları sisteminde çeşitli optimizasyonlar ve iyileştirmeler.
    • Kullanıcı arabirimi simgelerini yönetmek için sabit mekanizma, özellikle uzun oynatma sırasında bellekle ilgili çökmelere yardımcı olan belleği atlas.
    • En yaygın kullanıcı arabirimi ile ilgili çökmeler için birden çok UI kararlılığı iyileştirmesi ve düzeltmesi.
    • Çeşitli kilitlenme düzeltmeleri (diğerleri arasında, Ayarlar menüsünde ve yeniden yükledikten sonra oyun sırasında ve GPU ile ilgili olarak tekrar tekrar kaydeder).
    • Çoklu UI performans iyileştirmeleri.

    Çeşitli:

    • Konsol bölgesi Japonya'ya veya dil Japonca'ya ayarlıyken Japonya dışındaki bir bölgeden oyunun bir kopyasını oynarken yanlış sansür düzeltildi.
    • Arayüz sekmesine Potansiyel Düşman İşaretlerini gizlemek için bir ayar seçeneği eklendi.
    • Arayüz sekmesine NPC adı genel görünümünü gizlemek için bir ayar seçeneği eklendi.
    • Telemetri izni artık kullanıcı profiline kaydedilir ve bulut aracılığıyla senkronize edilir.
    • İyileştirilmiş mevcut bir kayıt dosyası olmadığında son denetim noktasını yükleme mantığı.
    • Duraklat menüsünde zorluk değiştirildikten sonra oyunun siyah ekrana geçmesi düzeltildi.
    • Menülerde geliştirilmiş D-pad / ok navigasyonu. Yükle / Kaydet menüsünde gezinme iyileştirildi.
    • Hızlı silah seçim menüsündeki Yumruk açıklaması düzeltildi.
    • Oyuncunun bir araçtan çıktıktan sonra nişan alma veya çömelme durumunda kilitlenmesine neden olan bir sorun düzeltildi.

    ve daha fazlası...

    hydra hydra (3800)