CyberPunk 2077 nasıl ucuza alınır? 140 TL'ye Cyberpunk 2077 nasıl alınır?

CyberPunk 2077 nasıl ucuza alınır?

140 TL'ye Cyberpunk 2077 nasıl alınır?

hydra hydra (3800)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Öncelikle Epic Games'e sahip olmanız gerekli. Eğer Epic Games hesabınız yoksa aşağıdaki linkten Epic Games hesabı açabilirsiniz.

    Kayıt olduktan sonra Launcher'ı indirmeniz gerekiyor, basit bir işlem. Buradaki linke tıklayarak direkt olarak indirmeyi başlatabilirsiniz. Launcher'ı indirdikten sonra hesabınıza giriş yapın ve Mağaza sekmesinden 27 Mayıs'a kadar ücretsiz olan NBA 2K21'i hesabınıza alın.

    Alınca 60 TL'lik indirim kuponu elde edeceksiniz. Bu kuponu 80 TL üstü oyunlar için kullanabilirsiniz.

    Gördüğünüz gib Cyberpunk hali hazırda 50 TL indirimde ekstra indirimle 140 TL'ye alabiliyorsunuz oyunu. Sadece CP 2077 değil 80 TL üstü tüm oyunlarda bu kuponu kullanabilirsiniz.

    hydra hydra (3800)