Cydia ve Appadmin iPad'e nasıl yüklenir?

Cydia veya Appadmin diye programlar var. Aynı şey mi bilmiyorum. Bu programlardan birini iPad cihazıma kurmak istiyorum. Eski sürüm uygulama kurmak için ihtiyacım var. Ancak, indirmeye çalışınca olmuyor, indirmiyor. Nasıl kurabilirim bu programları? Teşekkürler.

ebuhasan ebuhasan (30)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bunlar İOS cihazına jailbreak atınca otomotik kurulan programlardır bir nevi.

    Bu programları kullanmak için öncelikle İOS cihazına jailbreak yapmalısın.

    Jailbreak nedir diye soracak olursan ; ios cihazını geliştirici seçenekleriyle kullanma gibi bir durumdur.

    Jailbreak yapılan İOS cihazı garanti dışı olabilir.

    Jailbreak bir nevi Android İşletim Sistemlerinde yapılan ROOT işlemidir.

    İOS cihazının modeli vs. detaylı yazarsan yardımcı olmaya çalışırım.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    4 yıl önce cevaplandı

      iPad mini 1 modeli iOS 9.3.5 bir cihaz kullanıyorum.

      ebuhasan ebuhasan (30)