Cydia veritabanı hatasının çözümü nedir?

Cydia   Error: Database hatasının çözümü nedir?

murat murat (12492)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Cydia veritabanı hatasının çözümü nedir?

    Cydia da veritabanı hatası alanlar şu çözümü deneyebilir.

    1. Bir dosya yöneticisi uygulama ile telefonunuzdaki dosyalara erişin
    2. etc/apt/sourceslist klasörüne gidin.
    3. cydia.list adlı dosyasını bir klasöre kopyalayın.
    4. cydia.list dosyası metin dosyasıdır. Not defteri ile açın.
    5. Bütün Source yani kaynakları silin. Dosyayı kaydedin.
    6. Bu dosyayı etc/apt/sourceslist üzerine tekrar kopyalayın.

    Yukarıdaki çözüm işe yaramazsa diğer çözüm olarak http://repo.biteyourapple.net  veya cydia.zodttd.com silerseniz sorun çözülüyor.

    murat murat (12492)