D: diski İndirilenler klasörü kayboldu

D: diski İndirilenler klasörü kayboldu  yeni bir indirilenler klasörü oluşturuyorum fakat aynı dosyadan var deyip bunu onunla birleştirmek istermisiniz diyor evet dediğimde dosya kayboluyor hayır dediğimde ise dosya adı değişiyor ne yaptıysam olmadı dün akşam böyle bir sorunum yoktu bugun böyle bir sorunla karşılaştım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

seferulas1990 seferulas1990 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bir şekilde (sebep virüs olabilir) gizli dosyaya dönüşmüştür. Gizli dosyaları görünür hale getirerek tekrar kontrol et.

    Windows 7'de gizli dosyalar nasıl görünür hale getirilir? (tıkla)

    Windows 8'de gizli dosyalar nasıl görünür hale getirilir? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)