D klasörü boş görünüyor

merhaba bir konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. bilgisayarımda D ye erişemiyorum. içindeki film foto gibi dosyalar görünmüyor. var olan bi klasörü açmaya kalktıgımda ise klasöre erişim izniniz yok diyor. ne yapabilirim? yardımcı olabilirseniz sevinirim

krykskn krykskn (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    "sorunun çözümü gayet basit.
    Eğer virüs klasör ve dosyaları gizlediyse windowstan gizli dosyaları göster işe yaramıyor.
    Çözüm:
    1- Komut istemine girin ( Çalıştırdan cmd)
    2-hangi sürcünüzdeki klasörleri açmak istiyorsanız o sürücüye geçin ( örnek d: yazın enter tuşuna basarak)
    eğer c sürücüsü sorunlu ise iki kez cd .. yazın entere basın ve komut istemini c:\> haline getirin
    3- attrib -h -r -s /s /d *.* yazın entere basın
    1-2 dakika içinde tüm klasör ve dosyalar açılacaktır."
    Alıntıdır.

    akeskin akeskin (1)
    8 yıl önce cevaplandı

      başlat / gizli dosyaları göster yaz çıkınca gizlidosyaları göster tikini at

      korunan işletim sitmi dosyaları gizle tikini kaldır ve uygula ve tamam de

      candan candan (4301)
      8 yıl önce cevaplandı

        maalesef  tavsiyeriniz işe yaramadı

        =(

        krykskn krykskn (1)