''D3DXDisassembleShader yordam giriş noktası'' hatası

Bilgisayarıma Mafia 2 oyununu yükledim,ilk başta .dll hatası vermişti DirectX indirip hallettim.Şimdi de ''D3DXDisassembleShader yordam giriş noktası,oyunun bulunduğu klasörde bulunamadı.'' şeklinde hata veriyor.Windows 8.1 64 bit işletim sistemi kullanıyorum,yardımcı olursanız sevirim.

not:Hatayı,''oyunun bulunduğu klasörde bulunamadı'' şeklinde vermiyor ben öyle çevirdim.

adaminbiri adaminbiri (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

       Merhaba,
    Oyun'un setup dosyasından birtakım dosya silinmiş olmalı. Oyunu kaldırıp tekrar yüklerseniz sorununuz çözülecektir.

    sempiternal sempiternal (26)
    8 yıl önce cevaplandı

      Ben de mafia2'yi yükledim aynı sorun bende de var " D3DXDisassembleShader yordam giriş noktası " sorun bu

      farklı setupları yüklememe rağmen bu hata var yani kurulum dosyalarıyla alakalı değil bence.

      Ne Yapmalı  ? :) Çıldırcam 12 gb 'ımı aldı benden  mafia 2 :@

      msalihyuruk msalihyuruk (1)