Daemon tools ultra Agent çalışmayı durdurdu hatası

Daemon tools ultra Agent çalışmayı durdurdu. Daemoon tools programında sorunla karşılaşıyorum oyunlarımı kuramıyorum xp kullandığım zamanlarda daha önce hiç bu tür sorunla karşılaşmamıştım acaba bunun nedeni ne olabilir son sürümü indirsem bile hala da aynı lütfen yardımcı olursanız sevinirim.

İyi Çalışmalar Dilerim...

atmc35 atmc35 (-1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    DAEMON Tools Ultra bir şekilde sistemde soruna yol açıyor ve çalışmayı durdurdu hatası veriyor.

    Bilgisayarınız güncel mi?

    İşletim sistemi güncellemeleri yüklenmiş mi?

    Baştta ekran kartı olmak üzere diğer sürücüler güncel mi?

    Önce güncellemeleri kontrol edin.

    Gördüğüm kadarı ile Esed Nod 32 kullanıyorsunuz. Antivirüsü kapatın bir de bu şekilde deneyin.

    Sorun devam ederse DAEMON Tools Ultra yerine başka alternatif programlar deneyin.

    • PowerISO
    • Alcohol 120
    • MagicISO
    • UltraISO

    Bu programlar Deamon Tools yerine kullanabileceğiniz  Deamon tools alternatifleri.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Teşekkürler gerek kalmadı kurmaktan vazgeçtim :) atmc35 8 yıl önce
    • :) peki başkasının işine yarar murat 8 yıl önce