Daemon tools ile birden fazla sanal disk oluşturamıyorum, ne yapabilirim?

Arkadaşlar biliyorsunuz Daemon Tools Lite adında sanal disk oluşturucusu var. Bir dosyadan kolaylıkla sanal disk disk oluşturabiliyorum. Ancak başka bir dosyadan bir tane daha sanal disk oluşturmaya kalkınca ilk sanal diski kaldırıyor ve yenisini ekliyor. Yani sadece 1 tane sanal disk oluşturabiliyorum. Birden fazla sanala disk oluşturabilir miyim?

sapphire sapphire (66)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, Daemon Tools Pro birden fazla disk oluşturmanıza olanak sağlıyor.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    2 yıl önce cevaplandı

    • @ilkaybaki16 hocam nasıl yapabilirim? sapphire 2 yıl önce
    • https://www.daemon-tools.cc/tur/products/dtproAdv bu siteden indirip lite programını nasıl kullanıyorsanız aynı işlemi pro da da yapın. @sapphire ilkaybaki16 2 yıl önce
    • @ilkaybaki16 lite kullanıyorum.Bir tane program için sanal disk oluşturuyorum.Ancak ikinci sanala disk oluşturmak isteyince birinci siliniyor. sapphire 2 yıl önce
    • @sapphire Pro sürümü ikinci disk oluşturursanız birinci diski silmeden ikinci diski açar. ilkaybaki16 2 yıl önce