Daemon Tools Lite Hata Veriyor

Windows 10 kullanıyorum.

Daemon Tools'u Çalıştırmaya çalıştığımda   'C:\Program Files\Daemon Tools Lite\DTLauncher.exe' Windows Tarafından bulunamıyor. İsmi doğru yazdığınızdan emin olup tekrar deneyin.

Bu hatayı alıyorum. Ne yapmam gerekiyor.

Şimdiden Teşekkürler.

unspoken123 unspoken123 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Ya programı unintall et ve sonra yine geri yükle yada Sistem Geri Yükleme ile PC'yi problem öncesi bir zamana geri al.

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Not: Programın daha önce yanlışlıkla ve belki kısmen silindiği tahmin edilebilir. Böyle ise uninstall edilemeyebilir. Eğer öyle olursa hiç uninstall etmedende programı yeniden üzerine yüklersin. Herhalde yine problem düzelebilecektir.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      Silip geri yüklemeyi denedim.Önceki versiyonlarinida denedim ama olmuyor sistem geri yüklemeyi deneyeçegim saol önerin icin.

      unspoken123 unspoken123 (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • "Silip" derken, herhangi bir dosya silme şeklindenmi söz ediyorsun? Kuralına göre program kaldırmayı (uninstall etmeyi) biliyorsun herhalde, öyle değilmi? Aksi halde (program dosyalarının doğrudan silinmesi halinde) sistemde bir takım problemler çıkabilir. temmuz 6 yıl önce
      • Sen istersen Daemon Tools program klasörünün bir resmini al ve konu muhtevasında paylaş, bir görelim. Orada gerçekten eksik dosya veya dosyalar varmı görerek sana ona göre yardım edebiliriz. temmuz 6 yıl önce
      • Revo Uninstaller ile kaldırıyorum. Virtual CloneDrive yükledim. Artuk onu kullanıyorum teşekkürler yardımın için. unspoken123 6 yıl önce