daemon tools lite nasıl bir programdır?

daemon tools pc mde yüklü malware programı bir tehdit olarak algılıyor. sorun daemon tools lite programını temin ettiğim yerden mi kaynaklanmakta

murhan47 murhan47 (4)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Daemon Tools bilgisayarınızdaki imaj dosyalarını (.iso, .bin, .cue gibi) Sanal sürücü yaratarak kullanabilmenizi sağlayan bir programdır. Bu program özellikle CD ile çalışan oyunlarda işinize yarayacaktır.

    Sorun ise sizin de dediğiniz gibi Daemon Tools programını indirdiğiniz yerden kaynaklanmaktadır. Programı kendi sitesi üzerinden deneme sürümünü indirerek kurabilirsiniz.

    utkubayat utkubayat (885)
    9 yıl önce cevaplandı

      Evet indirdiğiniz yerle alakalı büyük ihtimal burada tarama sonucuyla birlikte verilmiş ve temiz.

      kullanici481680 kullanici481680 (-199)
      7 yıl önce cevaplandı

        bazı antivirüsler daemon tools'u virüs olarak algılıyor fakat virüs değildir aslında..

        eğer windwos 10 kullanıyorsanız .iso dosyalarını programsız açabilirsiniz diye biliyorum.

        ybaskin34 ybaskin34 (1440)