Daemon Tools yetersiz kaynak hatası

Daemon Tools yüklü ve bir iso kalıbını acmaya çalıştıgımda yetersiz kaynak hatası alıyorum nedeni nedir?

Daemon Tools'u yeniden kurdum fakat sorun devam ediyor.

xazxaz10 xazxaz10 (55)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Aşağıdaki yöntemleri adım adım uygula sorunun çözülebilir

    - İlk olarak IObit Uninstallerr programını linke tıklayarak indir. Link : Tıkla

    - İndirdiğin IObit Uninstaller programını bilgisayarına kur

    - Programı kurduktan sonra, Programı aç ve Daemon Tools programını seç ve kaldır butonuna tıkla, kaldırma işlemi bittikten sonra güçlü tarama butonuna da tıkla ve taramayı gerçekleştir. Daha sonra alt kısımda bulunan sil butonuna tıklayarak silme işlemini gerçekleştir

    - Şimdi Daemon Tools indirmek için linke tıkla. Link : Tıkla

    - Ardından Daemon Tools programını bilgisayarına tekrar kur

    Sorunun halen devam ediyorsa yorum olarak yaz

    Umarım faydalı olmuştur...

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Onu da denemiştim sonuç alamadım format attım format kalıbımda sıkıntı vardı xazxaz10 7 yıl önce
    • Formattan sonrda daemon tools sürücü hatası 55 diyor xazxaz10 7 yıl önce
    • farklı bir iso programı deneyin örneğin UltraISO gibi tahatugyan 7 yıl önce
    • Kardeş sorun hale Devam Ediyosa şey dicem acaba dosyada sorun olabilir başka pc de veya progla dene dosya çalışıyosa virüs olabilir virüs le ne alakası olcak diyosan Kuzenim wolf yükleyemiyodu virüs programı indirdi sildi sonra wolfu hatasız indirdi ahmet5847 7 yıl önce
    • farklı iso dosyalarında da aynı problem oluyor power ıso programında sıkıntı olmuyor xazxaz10 7 yıl önce