Daha hızlı bir internet için neler yapılabilir?

Aşağıdaki adımların hepsini uyguladım. Bunlara ek olarak interneti hızlandırmak için yapabileceğim başka şeyler var mı?

  • Windows update ve Chrome güncel.
  • DNS ayarı olarak Google DNS'yi kullanıyorum.
  • Sistemimde virüs yok.
  • IPv6 devre dışı.
hasan18 hasan18 (-99)
6 yıl önce sordu

  • "IPv6 devre dışı" neden? Ne alaka? temmuz 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

  • Peki DNS olarak önerebileceğiniz nedir? hasan18 6 yıl önce
  • Google DNS en iyilerdendir zaten. Birde Open DNS (208.67.222.222 - 208.67.220.220) bence @hasan18 temmuz 6 yıl önce
  • Verdiğiniz linkte biri Google kullanmayın demiş de. hasan18 6 yıl önce
  • Birde ağ bağdaştırıcısı sürücünü değiştir veya güncelle öylede dene. Ve eğer kablosuz olarak bağlanmaktaysan birde kablolu bağlanarak hızı kotrol et, hız farlarını değerlendir. Eğer hız farkı çok olursa mutlaka wifi sürücüsünün durumunu tekrar gözden geçir @hasan18 temmuz 6 yıl önce
  • Bakma onu diyene. Ben senelerden beri onu kullanırım. Onu kullanmadığım zamanlardada Open DNS kullanırım. Yani ikisi.. En iyileri.. @hasan18 temmuz 6 yıl önce