Dahili ses kartına kasanın önünden bağlantı kurmak

Merhaba, anakartın onboard ses kartını kullanmak istemiyorum artık ve bir tane ses kartı aldım. Şimdi benim hali hazırda olan sistemde kasanın ön yüzünde mikrofon ve kulaklık girişi var. Ses kartını anakarta taktığım zaman girişleri arkada olacağı için;

1- Bu girişleri kasanın ön yüzündeki girişlerle bağlayabiliyor muyuz?

2- Bağlayabiliyorsak harici ses kartının performansında herhangi bir düşüklük olur mu?

creaters creaters (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ne yazık ki bağlanmıyor zaten kasanın önünü söktüğümüzde ses paneli görüceksin o ses panelinden giden kabloda anakarta bağlanır yani ön panel anakartın dahili ses kartını kullanır genelde eğer ki ses kartını çıkışını çoğoltmak istersen çoklayıcı ses kablosu gibi aparatlar kullanabilirsin.

    umuttt umuttt (207)