Dahili ve harici ekran kartı bellekleri birleştirilir mi?

Hadi Atalım İşlemci'miz Pentium G4560

Ve Ekran Kartı'mız 1050Tİ

Boyutlar :

İntel Hd Graphics 610 - 4GB

GTX1050Tİ - 4GB

Toplam Bunu Kullanılabilir Bellek Yazan 8GB Olurmu ?

malgibiolan malgibiolan (307)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Çok kötü imla ile yazıyorsun ve yazdıkların kolay anlaşılmıyor ama herhalde belirttiğin ekran kartında 4 GB RAM kapasitesine fiziksel sistem belleğinden ayırarak 4 GB daha aktarıp ekran kartı RAM kapasitesini 8 GB'a yükseltebilirmiyim diye soruyorsun.

    Yada Intel ekran kartıyla Nvidia ekran kartlarını birlikte ve aynı anda kullanabilirmiyim diyorsun.

    Eğer sorular bunlarsa her ikisi içinde cevap hayırdır ve zaten GTX1050Ti gibi yüksek sınıf bir ekran kartında 4 GB üzeri RAM kapasitesinede ihtiyaç olmaz; 4 GB RAM kapasitesi bu ekran kartında gayet iyi ve yeterlidir.

    temmuz temmuz (12505)