Dailymotion'dan HD kalitede video nasıl indirilir?

Dailymotion sitesinden HD video indirmek istiyorum. Eskiden Google'a 'Dailymotion HD video indir' yazıp, çıkan sitelere tıklayıp, video linkini oraya yapıştırınca direkt indirme oluyordu. Şimdi ise hangi siteyi denesem hep hata veriyor.. Ne yapabilirim?

dumevale dumevale (8)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    IDM programını dene hem kolay kullanımı hem de daha akıcı video indiriyor.

    IDM nedir? IDM ne işe yarar?

    darkcrak darkcrak (5168)
    5 yıl önce cevaplandı

      Ayrıca ücretsiz Xtreme Download Manager ile indirebilirsin: Xtreme Download Manager nedir? Xtreme Download Manager nasıl kullanılır?

      murat murat (12492)