Dailymotion'dan nasıl video indirebilirim?

Dailymotion'dan nasıl video, HD/FHD video indirebilirim? Web sitesine 'Dailymotion HD video indir' yazdım, çıkan her siteyi denedim, bir kaç program da indirdim ve öyle denedim ama yine olmadı...

jewodev jewodev (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://uzmanim.net/soru/xtreme-download-manager-nedir-xtreme-download-manager-nasil-kullanilir/88187 bunu denesene. Bu işe yarıyordu. IDM kullanıyordum. Sonra sürekli crack vs uğraşmaktan sıkıldım. Bu iş görmeye başladı.

    murat murat (12492)