Dailymotion Türkiye iletişime nasıl geçebilirim?

Dailymotion Türkiye İletişim Sayfası/Maili?

newa newa (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dailymotion'un bir iletişim mail adresi yok. Onun yerine yardım sayfasından, yaşadığın problemle alakalı bölümden iletişime geçmen gerekiyor.

    Dailymotin iletişim sayfası: https://faq.dailymotion.com/hc/en-us/requests/new?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • İngilizce hiç anlamıyorum. Benim hedefim 4 yıl önce açmış olduğum bir kanal vardı, o kanalı ve videoları sildirmek. newa 5 yıl önce
    • E-postayı veya şifreyi hatırlamıyorsan, iletişim maili olsa bile silineceğini sanmıyorum açıkçası. @newa omercik 5 yıl önce
    • Hatırlamıyorum, telif hakkı diye şikayet edecektim. newa 5 yıl önce

    Dailymotion'ın Türkiye'de bir ofisi yok. Ayrıca olsa bile kanal veya video sildirme işlemini email ile yapamazsın.

    Hesabını silmek için: https://www.dailymotion.com/settings/delete-account linkini kullanabilirsin. Elbette bunun için öncelikle hesaba giriş bilgilerin gerekir.

    Hesap bilgilerini unuutysan önce parola sıfırlama yapmalı ve hesabını geri almalısın.

    Diğer yol ise telif hakkı vs gibi sebeplerden kanalı şikayet etmen olur. Bu daha uzun ve zahmetli olabilir.

    murat murat (12492)