Dalgınlıkla bilmediğim bir komutu çalıştırdım

Merhaba,

Xbox uygulamasından oyun yüklerken bir hata alıyordum ve o hatayı çözmek için internette bir komutu powershell'den çalıştırmam söyleniyordu, o anlık dalgınlıkla çalıştırdım ama bitmeden powershell'i görev yöneticisinden kapattım. Bir problem çıkar mı? Komutu burada paylaşabilirim.

toprak34 toprak34 (2026)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Komut nedir?

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    Komutu genelden yollasaydın iyi olurdu.  Powershell komutunu çalıştırmayı yarıda kesmişsin. Sisteminde bir tutaflık yoksa işlem başarısız olmuştur. Sistemde bir soruna yol açmamıştır.

    Elbette powershell altında çok fazla komut var. Hangi komutu çalıştırdığını söylemeden bir şey söylemek imkansız.

    murat murat (12492)
    3 yıl önce cevaplandı

    • @murat Hatırladığım kadarıyla sitede kodları genelde paylaşmak yasak. O yüzden genelde paylaşmadım ama özelden atıyorum toprak34 3 yıl önce