dasHost.exe nedir, dasHost.exe zararlı mı?

Görev yöneticisinde dasHost.exe local service tarafından çalıştırılıyor.Bu daha önceden yoktu.Bu nedir?

ghostdead11 ghostdead11 (62)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    DasHost.exe, Windows İşletim Sistemi için Microsoft tarafından geliştirilmiş olan, Windows 8 Consumer Preview ISO images ile ilişkili bir EXE dosyası türüdür. DasHost.exe dosyasının en son bilinen sürümü, Windows için üretilmiş olan 1.0.0.0 sürümüdür. Bu EXE dosyası 2 yıldız popülarite derecelendirmesi ve "Bilinmeyen" güvenlik derecelendirmesine sahiptir.

    toprak34 toprak34 (2026)