.dat nasıl acılır

index.dat dosyasını acmamıyorum hangi program kullanmalıyım ?

fathcbn fathcbn (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    .DAT uzantılı dosyalar Veri Dosyaları olup genellikle çeşitli programlarla ilişkilendirilmiştir. Siz sanırım internet geçmişi ile ilgili bir veri tabanınız bulunmakta ve bunu açmak istiyorsunuz.

    .DAT uzantılı dosyayı doğru şekilde açmak için bilgisayarınızda doğru yazılım uygulamasının kurulu olması gerekir.

    .DAT uzantılı veri dosyasını açmak için ücretsiz deneme sürümü olan aşağıdaki programı kullanabilirsiniz.

    .DAT uzantılı dosyayı açmak

    ergin ergin (2539)
    9 yıl önce cevaplandı

    • teşşekkür ederim ; programı yükledim ama harf ve sayılar cıktı . silinmiş geçmişe ulaşamayacakmıyım yani . yada ben eksik birşeyler mi yapıyorum ? fathcbn 9 yıl önce
    • tam olarak hangi uygulamanın silinmiş verilerine ulaşmak istiyosunuz. veritabanınız bozulmuş veya hasar görmüş bir durumda olabilir. ergin 9 yıl önce

    google crome  silinmiş olan geçmiş sayfalar a bakacaktım .  dosyayı kurtardım sanırım ama acılmadı.

    fathcbn fathcbn (1)