DDR2 anakartlı bir sistemde Pentium 4 işlemci kullanabilir miyim?

Merhaba tam emin olmadığım bir şeyi sormak istiyorum. DDR2'li bir anakartı olan sistemde Intel Pentium 4 işlemci kullanabilir miyim? Çünkü çok eski bir işlemci ve bazı kişiler DDR2'de kullanmanın mümkün olduğunu söylüyor. Sizce Pentium 4, DDR2'li bir anakarta uyar mı? Yoksa daha orta i3 veya Intel Core 2 Duo gibi bir işlemci mi olması lazım?

ardavarol ardavarol (3)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Herhangi bir sorun çıkmaz, kullanabilirsin.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • sıkıntı o değil yalnız yuvalar uyarmı acaba bu biraz benim dikkatimi çektide ? ardavarol 6 yıl önce
    • anakartının marka ve modeli nedir? @ardavarol omercik 6 yıl önce
    • Pentium 4 işlemci demişsin ama işlemci numarası ne tam olarak? @ardavarol omercik 6 yıl önce