DDU indirdikten sonra PC açılmamaya başladı ne yapmalıyım?

DDU indirdik sonra yeniden başlattı şu an açılmıyor ve "No Signal" diyor.

kullanici129629 kullanici129629 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    No signal hatası monitörle kasa arasında iletişim yok ya da ekran kartından sinyal gelmiyor demektir.

    Öncelikle monitörden bilgisayar kasasına giden kabloyu kontrol et yerinden çıkmış olabilir.

    Sonra da kasanın elektrik kablosunu çıkart ve 1-2 dakika bekle sonra tak, bilgisayarı yeniden aç görüntü geliyor mu kontrol et.

    alattin alattin (16984)