Debian Usb ye nasıl yazdırılır

Arkadaşlar usb den yazdırdım ama passwordda hata verdi bende anlamadım acaba yanlış mı yazdırdım

andromobil andromobil (74)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Debian ISO dosyasını USB belleğe mi yazdırmada sorun yaşıyorsun? Ne hatası alıyorsun?

    alattin alattin (16984)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Abi virtualbox da kurdum gibi bir kurulum olmuyor virtualbox da mesala siyah ekranda şifre istemiyor ama usb ile yapınca istiyor bende acaba bir yerde hatamı yapdik diye sormak istiyorum usb ye yazdırma da sorun yok ama andromobil 1 yıl önce