debug.log nedir?

Masaüstünde debug.log diye bi dosya oluştu.  İçinde  [1103/133622.818:ERROR:directory_reader_win.cc(43)] FindFirstFile: Sistem belirtilen yolu bulamıyor. (0x3) yazıyor. debug.log nedir? Virüs filan olabilir mi?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Debug yani "hata ayıklama". Sanırsam bilgisayarında olan bir uygulama veya herhangi bir program arızalanmış ve bunuda sana not olarak yansıtmış. Log "hata raporu" bunun virüs olma ihtimali olmaz ve zaten log hata ile ilgili bir not defteridir ve bunun içerisinde hangi uygulamada hata veriyorsa o uygulamanın log defterine şurada sorun var veya bunda sorun var gibi bilgiler verir kısacası hata raporunu sana sunar yani hasta raporu gibi bişi.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Herhangi bir uygulamaya ait kayıt dosyası. Önemli bir dosya değil. Dosyayı silebilirsin. Log dosyaları programlar ile ilgili işlem kaydı, hata kaydı tutar. debug.log da kullandığın programlardan birine aittir. Virüs ile alakası yok.

      alattin alattin (16999)