Decryption failed for some files! Check the log below for more information

GandCrab 5.1 şifre çözme yazılımını kullanırken Decryption failed for some files! Check the log below for more information This tool has generated a log file that help us understand what went wrong. In case you need to contact us, please sumbit the log şeklinde hata veriyor. Bu hatanın anlamı nedir?

alattin alattin (16999)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bitdefender GandCrab 5.1 şifre çözme yazılımını kullanıyorsanız Decryption failed hatası alıyorsanız, hata aşağıdaki gibiyse;

    Looking for ransom note ... [C:\$Recycle.Bin\S-1-5-18\WPAVNI-DECRYPT.txt]
    Looking for VERSION ... [V5]
    Looking for EXT ... [.wpavni]
    Looking for ID ... [OK]
    Looking for decryption KEY ... [OK]

    Decrypt Files ...

    Scanning full system...

    Decrypt [      0] [C:\$Recycle.Bin\S-1-5-21-1591166346-948281427-2391188087-1001\$IWFVPEW.wpavni]
    Decrypt [      1] [C:\Intel\Logs\IntelGFX.log.wpavni] ... [WARN:FILE-PRESENT]
    Decrypt [      2] [C:\Intel\Logs\IntelGFXCoin.log.wpavni] ... [WARN:FILE-PRESENT]
    Decrypt [      3] [C:\Users\fakeg\AppData\Local\Packages\microsoft.windowscommunicationsapps_8wekyb3d8bbwe\LocalState\Files\S0\4\azrail.jpg[2305843009215342254].wpavni] ... [OK]

    Decrypt [      4] [C:\Users\fakeg\AppData\Roaming\Arc\ArcPlayingInfo.xml.wpavni] ... [WARN:FILE-PRESENT]

    Decrypt [      5] [C:\Users\fakeg\AppData\Roaming\Arc\config.ini.wpavni] ... [WARN:FILE-PRESENT]

    Bu hatanın anlamı şifresi çözülecek dosyanın olduğu klasör de zaten o dosyanın şifresiz halinin olduğudur.

    Çözüm için siz önemli dosyalarınızı masaüstüne kopyalayın ve programı tekrar çalıştırın. Bu hatayı alsanız bile işlem devam edecektir.

    alattin alattin (16999)