Deezer hakkında bilgi almak istiyorum

arkadaşlar bir süredir spotify kullanıyordum fakat ülke kısıtlaması yüzünden artık her seferinde vpn kullanmaktan bıktığım için alternatif olarak deezer diye program buldum tabi daha iyileri vardır ama bana pc uygulaması olan bir müzik platformu lazımdı şuan deezer'a geçiş yapmaktayım fakat bir sorum var bu platformada spotify gibi müzikler aktif olarak ekleniyormu diye merak ediyorum örneğin istediğim müzikleri bulamam diye endişe etmekteyim bunu birde size sorayım dedim bilginiz varsa yardımcı olurmusunuz Türkiye'de spotify kısıtlımı tam bilmiyorum Azerbaycan'da yaşıyorum

nizi666 nizi666 (179)
6 yıl önce sordu

  • programını indirdim para istiyorlar kullanmak için arkadaşlar yalan oldu başka program önerileriniz varsa açığım nizi666 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Deezer uygulamasını bilmiyorum ama Turkcell'in Fizy uygulamasını öneririm.

NOT: Spotify Türkiye'de kısıtlı değil.

Spotify dışında doğru düzgün bir şey bulamadım pek. Cliggo adında bir online servis buldum. Kayıt olmana gerek kalmadan sitesinden müzik dinleyebiliyorsun.

Denemek istersen: https://music.cliggo.com

omercik omercik (9418)
6 yıl önce cevaplandı

  • pc uygulaması varmı onun hocam @farurhenho nizi666 6 yıl önce
  • PC uygulaması yok ama web playeri var. Yani fizy.com sitesine girip oradan da dinleyebiliyorsun. @nizi666 omercik 6 yıl önce
  • facebook hesabımdan giyiş yapmayı denedim gsm numarası turkcell şifre falan diyor ben turkcell operator kullanmıyorum ki nasıl yapa bilirim @farurhenho nizi666 6 yıl önce
  • Sanırım sadece Turkcell müşterilerine özel olsa gerek. Başka bir alternatif olarak SoundCloud uygulamasını deneyebilirsin. Onun da sadece Windows 10 uygulaması var. Eğer Windows 10 kullanıyorsan Store'a girip soundcloud yazdığında çıkar. @nizi666 omercik 6 yıl önce
  • maalesef hocam windows 8.1 kullanıyorum @farurhenho nizi666 6 yıl önce
  • @nizi666 Kısıtlama derken ne kısıtlaması? toprak34 6 yıl önce
  • @toprak34 ülkenizde kullanılmıyor diyor o yüzden en baştan beri ücretsiz bir şekilde vpn ile kullanıyordum artık can sıkıcı olmaya başladı o yüzden bıraktım nizi666 6 yıl önce
  • Şuanda telefondayım. Bilgisayara grçince yazacağım güzel bir alternatif. @nizi666 omercik 6 yıl önce
  • tamam hocam @farurhenho nizi666 6 yıl önce