Deezer ses sorunu

Deezera girince şarkı çalıyor ama ses gelmiyor. Yotube vb. sitelerde böyle bir sorunla karşılaşmıyorum. Sistemimhttps://www.hepsiburada.com/lenovo-z580-intel-core-i5-3210m-2-5ghz-6gb-500gb-15-6-tasinabilir-bilgisayar-59-348004-pm-bd301419

efe efe (65)
4 yıl önce sordu

  • Ne zaman başladı bu sorun? darkcrak 4 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Deezer da ses yok sorunu yaşıyorsan sorun genelde tarayıcı kaynaklı oluyor. Hangi tarayıcısı kullanıyorsun? Chrome kullanıyorsan Firefox ile dene ya da Opera ile.

Chrome kullanıyorsan tarayıcı verilerini silmek bazen çözüm oluyor (CTRL + SHIFT + DEL tuşlarına basarsan gelen ekrandan)  Ya da tarayıcı ayarlarını sıfırlayabilirsin.

hakan hakan (15424)
4 yıl önce cevaplandı

    altı ay - bir yıl oluyor.

    efe efe (65)
    4 yıl önce cevaplandı

      Deezer kullanma derim Spotify kullan bence en iyi ama en iyi şarkı uygulaması Spotify.

      infinity infinity (402)