Default Boot Device Missing or boot failed

Default Boot Device Missing or boot failed hatası bulunmaktadır nasıl çözümlenmesi gerek.

Laptop marka:Grundig-Windows10

mustafakasikci mustafakasikci (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Default Boot Device Missing or boot failed nasıl düzeltilir konuya gidin

    candan candan (4301)
    6 yıl önce cevaplandı

      Hata nasıl ve ne yaparken oluştu, önemli olan budur. Zira farklı şekillerde farklı çözümler gerekir. Eğer PC formatlama sırasında veya başka bir sebeple BIOS ayarlarında bazı değişiklikler yapılması hallerinde ise çözüm @candan paylaşması linkteki gibi olmalı.

      Ama eğer PC düştü veya bir şekilde darbe gördüyse, PC içi açıldıysa (temizlik falan gibi bir sebeple mesela) veya yine bir sebeple sabit disk bozulduysa bunlar ve benzer sebeplerleyse çözüm değişiktir:

      Laptop yere düştü Default Boot Device Missing or boot failed hatası veriyor (tıkla)

      "Default Boot Device Missing or boot failed" ile alakalı olarak site içinde diğer arama sonuçlar (tıkla)

      temmuz temmuz (12505)