Defender'dan tarama yaptığımda 1 tehdit bulundu diyor fakat eylem gerektirmiyor yazıyor

Microsoft Defender uygulamasında tam tarama ve hızlı tarama yaptığımda 1 tehdit bulundu diyor fakat Defender uygulamasını açtığımda eylem gerektirmiyor diyor ve görev çubuğundaki defender uygulasında yeşil tik var. Fakat 1 tehdit blunduğunu söylüyor. İzin vermiş olduğum herhangi bir şey yok. Koruma geçmişi temiz, izin verilen tehdit yok. Kaspersky uygulaması ile tam tarama yaptığımda tehdit yok diyor fakat Defender 1 tehdit bulundu diyor, bu nedir? Sorun teşkil eder mi?

tosun tosun (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Windows defender virüs silme konusunda başarısız. Bilgisayarınızı Malwarebytes ile taratıp çıkan virüsleri temizleyebilirsiniz.

    darkcrak darkcrak (5168)
    2 yıl önce cevaplandı

      Koruma geçmişinde herhangi bir uyarı görmüyorsan sorun yoktur diye düşünüyorum. Bu uyarıyı verdiğinde uyarı penceresine tıkladığında detayları görüyor olman lazım. O detaylar önemli.

      hakan hakan (15424)