Defender uygulama ve tarayıcı denetimi hatası

attıgım lınkde hatanın resmi var bunu nasıl kaldırabilrim. ?

ahmet34 ahmet34 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    •  + R basarak çalıştır penceresini açın.

    • Çalıştır ekranına regedit yazıp ardından enter tuşuna basın.

    • Kayıt defterinde şu yolu izleyin ;
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows Defender
    • Windows Defender seçiliyken , sağ tarafta bulunan DisableAntiSpyware seçeneğine sağ tıklayıp ve Sil'i seçin.

    • Bu işlemleri yaptıktan sonra sistemi yeniden başlatarak durumu denetleyin.

    >> Detaylı bilgi için bu linke tıklayın. <<

    > Windows Defender haricinde herhangi bir antivürüs yazılımı varsa kaldırıp durumu tekrar denetleyin.

    > Eğer yine olmazsa yeni kullanıcı hesabı oluşturmak bu sorunu çözmenize yardımcı olacaktır.

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)