Değiştirilen İnstagram Hesap Adını Tekrar Geri Alma

Merhabalar, yaklaşık 1 hafta önce instagram kullanıcı adımı değiştirmiştim sonra pişman olup eski ismimi yeniden almak istedim. Profili düzenle kısmından eski ismimi tekrar almaya çalışınca da ''Bu kullanıcı adı alınamıyor.'' diyor. help@instagram.com'a ingilizce olarak da mail attım ama geri dönüş yapmadılar.

Eski ismimi tekrar almam mümkün mü acaba?

Teşekkür ederim.

birmisafir birmisafir (8)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Eğer eski ismin varken hesabını kapatma gibi bir şey yapmadıysan tekrar o ismi alabiliyor olman lazım aslında. Instagram'ın arama bölümünde o eski ismi arattın mı acaba birisi almış olabilir mi onu?

    omercik omercik (9418)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Hesabım ayni. Değiştirmedim. Eski kullanıcı adımı birkaç saat içinde tekrar almaya çalıştım ama olmadı. O süre zarfında da ismimi başkasının aldığını düşünmüyorum. Ayrıca ismimi arattığımda da herhangi bir hesap gözükmüyor. birmisafir 4 yıl önce