Delete Ve Backspace Tuşları Çalışmıyor

Backspace tuşu hiçbir şekilde çalışmazken Delete tuşu sadece silmek istediğin şeyi Mouse ile seçtiğinde çalışıyor.

keremay773 keremay773 (1)
4 yıl önce sordu

  • Diğer tuşlarda sorun var mı? Ne zaman bu sorun çıktı bir şey indirdikden sonra mı? darkcrak 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Klavye ayarlarını kontrol etmende fayda var. Del tuşu seçili olanı siliyorsa fiziksel bir sorun yok demektir. Klavye ile ilgili bir program yükledin mi?

Sorun ne zaman, nasıl ortaya çıktı biraz bilgi vermen gerekiyor.

Not defterini aç bir şeyler yaz ve bu iki tuşu dene bakalım çalışıyor mu.

hakan hakan (15424)