Dell Inspiron 7567 Laptop'uma Ekran Gelmyior

Arkadaşlar selamlar,

Bundan önce de buraya bilgisayarımla alakalı bir sorun için yazmıştım.
Laptopum açılmıyordu ben de bir tamirciye vermiştim ancak uçuk bir fiyat söyleylip sorunun ana kartta olduğunu söyledi.
Bugün laptop tekrardan elime geçti ve şu an bilgisayar açılıyor, fan sesi geliyor, klavyeye ışık da geliyor,
Ancak laptop ekranına görüntü gelmiyor ve 15 20 saniye sonra kendisini kapatıyor.
Sebep ne olabilir?

Sevgiler,

kamivanli23 kamivanli23 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sorun ya ekran kartında ya anakartta bunu net bir şekilde söyleyebilirim, çünkü aynı sorunu bizzat ben yaşamıştım tanıdığım işin ehli bilgisayarcıya götürdüğümde 600 TL gibi bir fiyat biçti. Senin sorunun bariz ortada Anakart yada ekran nkartı kaynaklı sorun gibi görüküyor zaten bu parçaların tamiri 500 TL'den başlıyor.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Az önce biligisayarı açtığımda boot options açıldı, buradan acaba yapabileceğim bir şeyle çözüm sağlayabilir miyim? kamivanli23 3 yıl önce
    • Hatta en son denediğimde bilgisayar açıldı ancak yine de bir korku var içimde bir daha bu sorun yaşanacak diye, boot ayarlaıyla alakalı yardımcı olabilri misiniz? kamivanli23 3 yıl önce
    • Maalesef bilmiyorum, boot ayarlarıyla yapılacak bir iş değil bu. @kamivanli23 hydra 3 yıl önce
    • Sorun soyle bir hale evrildi: batarya yokken bilgisayar yuksek performansli uygulamalarda bir sureden sonra kapaniyor, bataryasiz sarja takiliyken herhangi bir sorun olmuyor ancak bu sefer de cok dusuk bir performans veriyor. Tek sorun batarya olabilir mi? kamivanli23 3 yıl önce
    • Batarya olmadığı için düşük performans veriyor olabilir, tam emin değilim @kamivanli23 hydra 3 yıl önce