DELL İnspiron n5010 Power Tuşu (Tetik Tuşu) ve Kartı Taktıgım Yuva Da Sorunlu

Merhaba,

Dell İnsipiron n5010 modelinde bir laptop'um var laptopun içini temizleyim derken power tuşuna ve yuvasına zarar verdim, Yuvasının değişme şansı varmı illa anakart mı değişecek Yardım lütfen.

ercan5555 ercan5555 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tamirciye götürbilirsin bi onlar baksın . yada parça değiştirebilirsen kendin değiştirebilirsin.

    turansmsk10 turansmsk10 (-78)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Ben cevabı yazdım bu kadar sende cevabın yanındaki onay tuşuna tıklayabilirsin başka çare yok çözüm yani parça değiştirebilirsin saygılar :) turansmsk10 7 yıl önce