Dell Inspiron N5110 Touchpad kilitlenmiyor

Bir arkadaşımın Dell inspiron n5110 notebook'u var. Touchpad'i kapatmaya çalışıyorum.  Oyun oynarken sorun çıkartıyor.
Dell Inspiron N5110  Laptop kullanım kılavuzunda touchpadi kilitlemek için Fn+F3 kombinasyonu yapmam gerektiği yazıyor. Bunu denedim fakat sonuç alamadım.

Dell Inspiron N5110  notebookda Touchpad'i nasıl  kilitlerim?

alivecan alivecan (337)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dell inspiron n5110 Touchpad Driver sürücüsü yüklü olmayabilir veya bu sürücü hatalı olabilir.  Dell'in kendi sitesinden indirilen Dell inspiron n5110 Touchpad sürücüsünde sorun olduğunu bir kaç sitede okumuştum.

    Aşağıdaki Dell inspiron n5110 Touchpad sürücüsünü deneyebilirsiniz.

    Dell inspiron n5110 Touchpad Driver buradan indirin ve yükleyin.

    Muhtemelen sorun çözülecektir.

    cemkara cemkara (4215)
    10 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkürler, çözüldü. alivecan 10 yıl önce