Dell laptopuma Windows 10 2004 sürümü yüklenmiyor

Bilgiisayarima windows 10 2004 versiyonu indirilemiyor biosdami nemi hata var bide microsofta bu konuyu danisin diyo

bilgisayar  ozellikleri

intel core i3  2310M

bide bios surumu A06

bilgisayar ver 1809

bu arada bu bilgiyide vereyim bilgisayarim Dell Inspiron N5110 2011 yilinda alindigini biliyorum

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Çoğu bilgisayar 2004 sürümüne yükseltemiyor bu Microsoft'un sorunu çünkü bu 2004 sürümünü yükleye bilen kişiler test kullanıcısı olarak bu sürümdeler. Daha önceden bir makale paylaşmıştım dilersen alttaki linkten makaleme bakabilirsin.

    Lenovo Bilgisayarlar Windows 10 Mayıs 2020 Güncellemesi

    Ek olarak:

    @hydra 'nın verdiği link'i indir ve kur fakat ihtimal vermiyorum kuracağına ama yinede dene kurulumu yapar fakat %99 da kalabilir yükleme bende kalmıştı bi ara ama bilgisayar modelinden modeline değişir yani benim bilgisayarım ile aynı özelliklere sahip kuzenim var onunki HP benimki Lenovo ben yükseltemedim %99'da takıldı kaldı o yükseltti 2004 sürümüne.

    Son olarak 2004 sürümü sıkıntılı ve Microsoft bu sorunları düzeltmeye çalışıyor.

    darkcrak darkcrak (5158)
    3 yıl önce cevaplandı

    • bıos hatası verdıgınden yuklemıyomus anladım abı ınsallah sonrakı surumlerde bu hatayı duzeltırler adils 3 yıl önce
    • BIOS'un güncel değil ise bu hatayı alman normal @adils darkcrak 3 yıl önce

    Aşağıda ki linke tıklayarak en son sürüme güncelleyebilirsin.

    2004 Güncellemesi nasıl yapılır ?

    Yukarıdan verdiğim linkten " Güncelleme Yardımcısını " indirerek programı açıyoruz.

    Şimdi Güncelle diyoruz.

    Sisteminizin uyumlu olup olmadığını falan kontrol ediyor, uyumlu ise uyumlu yazıyor. İleri diyoruz.

    Ve güncelleme başlıyor, biraz uzun sürebilir. Bittikten sonra yeniden başlatmanız gerekecektir.

    Şimdi yeniden başlat diyoruz. Dedikten sonra yeniden başlarken güncelleme hazırlanıyor diyecektir ve o ekranda uzun sürecektir, sabırla bekleyin ve bilgisayarı kapatmayın. İşlemin tamamlandığından emin olmak için Çalıştır'a winver yazıp sürümünüzü öğrenin.

    Sürüm 2004 Yazıyorsa işlem tamam demektir, 2004 sürümlü W10'u kullanmaya başlayabilirsiniz.

    hydra hydra (3800)