Dell Vostro Touchpad sorunu - sağ sol tık çalışmıyor

Dell Vostro 5471 laptop kullanıyorum.  Önce sağ tıklama çalışmamaya zor tıklamaya başladı. Şimdi de sol tıklama düğmesi çalışmıyor. Dokunmatik yüzeyde sorun yok gibi . Elimde kullanabiliyorum. Ama sol tık düğmesine bastığım zaman defalarca basmam gerekiyor ya da çok sert basmam gerekiyor? Bu yazılım ile ilgili bir sorun mu yoksa dokunmatik yüze bozuldu mu? Ne yapabilirim?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Dell Vostro'nun bazı modellerinde bu sorun görülebiliyor.  Touchpad tuş takımı bozulmuş.  Bunun yazılımda düzelmesi mümkün değil. Fiziksel bir sorun var. Garantisi varsa servise götürün. Garantici yoksa USB  bir fare iş görür. Kablosuz modelleri tercih edebilirsiniz.   Daha önce de böyle bir paylaşım hatırlıyorum.

    Demek ki Dell'de touch pad biraz ucuz malzeden yapılmış. Sorun çıkarttığına göre.

    hakan hakan (15424)