Deneme Sürümü Olan bır ürünü Sonra Yeniden Nasıl kullanabılırım ?

Arkadaslar deneme surumlu bır urun var ve bu urun ıcın 7 gun sure verıyorlar sonra ucretlı hesap ıstıyor deneme hesabını yenıden alarak 7 gun kullanmak mumkun ama maalesef pcde onceden kullanıldıgı ıcın yenı hesap kabul etmıyor acaba bunu aşmanın bır yolu varmıdır hanı programı kaldırmak kayıt defterınden sılmek felan gıbı cevap beklıyorum bu arada bprogam bılgısayarımda kurulu deıl dosya halınde kullandım bılgısayarımda

thedark06 thedark06 (1)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Deneme sürümündeki bir yazılımı farklı yöntemler ile kullanmaya denemek, tavsiyet etmek, yönlendirmek, illegal kullanıma girer.

    uzmanim.net üzerinde bu tür paylaşımların yapılması, sorulması, tavsiye edilmesi yasaktır.

    Özellikle illegal içerik paylaşımı, crack, korsan içeriklere izin yoktur.

    Sizden ricam bu tür soruları uzmanim.net'üzerinde sormayın. uzmanım.net bu tür sorular için uygun bir platform değildir.

    Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı umuyorum.

    cemkara cemkara (4215)