Denetim masası aygıtlarda laptopumun üzerinde ünlem işareti var

Merhabalar denetim masasından aygıtlara tıkladığımda laptopumun üzerinde ünlem işareti görüyorum. Sorun gider yaptığımda ise 'Komut Dosyalı Tanılama Yerel Ana Bilgisayarı çalışmayı durdurdu' hatası alıyorum. Bilgisayarım arasıra donuyor dün böyle bi sorun yoktu yardım edin

bcaggul bcaggul (117)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    selam  bu sorunun olmadan evvelki bir tarihe sistemini gerii yülketmeni tavsiye ederim sorun biraz karmaşık çünkü

    emir38 emir38 (-4995)
    9 yıl önce cevaplandı

      pc nin aygıtlarının birisine ait yüklenen sürücünün dll lerinden bagzısı hatalı komutunuzla silinmişte olabilir.

      birde yönet/ aygıt yöneticisiinden eksikligin neden kaynaklandıgına bakın

      scmm scmm (16)