Denetim masası Metin 2 kaldiramiyorum

Merhaba Bilgisayarim ACER. ​​​Arkadaşlar metin 2`yi yukledim ama açmadi ben silmek istedim  olmadi yardim edin arkadaşlar lütfen

hillfire hillfire (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Revo Uninstaller programını altta verdiğim linkten download et ve programı kurduktan sonra çalıştırıp "Zorla kaldır" seçeneğini kullan.

    Revo Uninstaller Pro (30 Gün deneme) download (tıkla)

    Revo Uninstaller (Ücretsiz) download (tıkla)

    Not: Ücretsiz versiyonda "Zorla kaldır" olmayabilir.

    temmuz temmuz (12505)
    9 yıl önce cevaplandı

      cook tesekkur ederim yardimin icin kac aydir urasiyordum

      hillfire hillfire (1)