Denizbank İnternet Bankacılığı İle Harcama Yaptığımız Ücret Nasıl Taksitlendirilir

Denizbank İnternet Bankacılığı İle Harcama Yaptığımız Ücret Nasıl Taksitlendirilir mobildeniz uygulamasından yapamıyorum yapmış olduğum harcamanın üstünde taksitlendir yazıyor dokunuyorum önüme aylık ödeme tutarı geliyor onaylıyorum telefona mesaj şifresi geliyor ama o telefona gelen şifreyi mobildeniz uygulamasında yazıp onaylayacak alan yok bu aşağıdaki resimden nasıl yapabilirim

gorele28 gorele28 (387)
4 yıl önce sordu

  • Keşke resimde url yi silseydin. Güvencen açısından darkcrak 4 yıl önce
  • Evet kart bilgileri görüküyor hydra 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Denizbank diyor ki;

DenizBank kredi kartınız ile yapacağınız peşin harcamalarınızı
12 taksite kadar bölebilirsiniz!

Harcamalarınızı peşin olarak yaptıktan sonra işlemlerinizi;

    İnternet Bankacılığı’ndan,
    MobilDeniz ve DenizKartım uygulamalarımızdan
    08502220800 DenizBank iletişim Merkezi’nden kolayca taksitlendirebilirsiniz.

Kısacası bankayı arayarak yapabilirsiniz.

hydra hydra (3802)
4 yıl önce cevaplandı

  • ben şimdi bu cevabın neresini seçim benim sorumla senin verdiğin cevap uyum gösteriyormu ondan sonra özelden mesaj yazarsın niye @darkcrak ın cevabını seçtin diye :) gorele28 4 yıl önce
  • Müşteri hizmetlerini aramak çok mu zor ? Ne yapalım ilah mıyız biz he burdan oturudğumz yerden sana taksit açalım. hydra 4 yıl önce
  • @hydra ne saçmalıyorsun sorumda demişim ki Denizbank İnternet Bankacılığı İle Harcama Yaptığımız Ücret Nasıl Taksitlendirilir diye dimi aramadığımı nerden biliyorsun müşteri hizmetlerini gorele28 4 yıl önce
  • Eğer zaten aradıysan yardımcı olmuşlardır. hydra 4 yıl önce