denizbank internet bankacılığından hiç bir fatura ödeyemiyorum

merhaba soru başlığında olduğu gibi denizbank internet bankacılığından hiç bir fatura ödeyemiyorum resimdeki hesap sekmesine tıklıyorum 5130-8187571-351 sancaktepe tl 0.00 yazıyor kredi kartından sekmesi olmadığı için ödeyemiyorum  kartın limiti var mobildeniz uygulamasıda öyle

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Garanti bankasında mesela senin hesap yazan yerin olduğu yerde iki seçenek var: Kredi Kartı ve Hesap. Fakat görünen o ki Denizbank Kredi Kartından bu şekilde ödeme yapılmasına izin vermiyor.

    Eğer hesabında para var ve sen 0 görüyorsan o zaman telefonla Denizbank'tan destek alsan iyi olur.  Bir de bu hesap vadesiz hesap mı? Ödeme yapabilmen için vadesiz mevduat hesabının olması gerekir.  Vadeli hesaptan ödeme yapamazsın.

    murat murat (12492)