Depolama alanı sınırlı olduğundan veya uygulamanız ya da kuruluşunuz tarafından izin verilmediğinden ekran görüntüsü alınamıyor"

"Depolama alanı sınırlı olduğundan veya uygulamanız ya da kuruluşunuz tarafından izin verilmediğinden ekran görüntüsü alınamıyor"

Ana ekran da bile ekran görüntüsü almıyor depolama var baya neden almıyor? T60 TELEFON

Yeniden baslatip deneme işlemi olmuyor?

ozgurlol ozgurlol (268)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    "Depolama alanı sınırlı olduğundan veya uygulamanız ya da kuruluşunuz tarafından izin verilmediğinden ekran görüntüsü alınamıyor" hatası muhtemelen Android sistemin olduğu bellekte yer kalmadığından alıyorsun.

    Senin boş olan alanın  SD kartta. Fakat sistemin yüklü olduğu alanda yer yok. Uygulamalardan bazı uygulamaları SD karta taşımayı deneyebilirsin.

    Ayrıca yeniden başlattığında hata gidiyor mu?  Bazı kullanıcılar yeniden başlatarak sorunu çözmüşler.

    Son olarak da telefonu sıfırlamayı deneyebilirsin.

    alattin alattin (16984)