design mate tarzı siteler veya bir videodaki ingilizce kelimeleri çeviren program

belki bilerleriniz vardır desginmate diye bir site var videolar çok güzel eğitici ve öğretici ama türkçe deil bi kaç videosu var youtube da çevrilmiş türkçeye ama onlarda  çok az acaba bir videodaki ingilizce sesleri direk çeviren program veya onları bir metne çevirebileceğim bir program var mı veya designmate tarzı türkçe altyazısıda olanbir site önerebilecek var mı üniversiteye hazırlanıyorumda çok yardımcı olacak şimdiden teşekürler

hcy043 hcy043 (7)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows için sanırım böyle bir uygulama yok daha ben hiç rastlamadım.Aslında böyle bir uygulama olsa da ben pek iyi çalışacağını sanmıyorum.En fazla size google translate gibi çeviri yapacaktır.Tabi bu çeviriden de ancak kabaca ne demek istediğini anlayabilirdiniz.

    Ancak Android için bir uygulama üretilmiş ve beğenilerine bakıldığı zamanda kötü bir uygulama olarak gözükmüyor.Kullanıcı yorumları da olumlu yönde.Ayrıca programın algıladığı sesi yazıya dökdükten sonra direkt olarak çevirme özelliği de mevcut.

    Android için programın ismi "SESTEN YAZIYA ÇEVİRİ TTS" şu adresten ulaşabilirsiniz.

    Apple için de bu tarz bir yazılım var " Konuş ve Çevir " gibi

    Uygulamaları yükledikten sonra video sesini dinletmenizi isteyecektir.

    ismailsarp ismailsarp (6010)