Destroy Windows 10 Spying nedir? Kullanmalı mıyım?

Bir arkadaşım Destroy Windows 10 Spying yüklememi söyledi. Windows 10'a yeni geçtim. Destroy Windows 10 Spying  nedir? Gerçekten Destroy Windows 10 Spying  yüklemem gerekiyor mu? Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim.

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Destroy Windows 10 Spying Windows 10 ile birlikte gelen izleme  yazılımlarını ortadan kaldıran açık kaynaklı bir uygulama. Fakat Destroy Windows 10 Spying  projesi bir kaç yıldır güncellenmiyor ve yüklendiğinde bazı sorunlara yol açıyor.

    Eğer Skype, Windows Mağaza gibi uygulamalar kullanacaksanız Destroy Windows 10 Spying  yüklemeyin. Pek çok uygulamanın çalışmamasına yol açabiliyor.  Yine Windows 10 arama bölümünün çalışmamasına sebep olabiliyor.

    Gizlilik ile ilgili bir uygulama istiyorsan https://wpd.app/ adresindeki WPD uygulamasını inceleyebilirsin.

    alattin alattin (16984)