Devamlı çıkan aynı reklamlar

hangi siteye giriyorsam hep aynı reklamlar çıkmakta. yardımcı olurmusunuz

gokceakustik gokceakustik (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Reklam virüsü olarak adlandırılan istenmeyen yazılımlara üç şey sebep oluyor

    • İstenmeyen reklam yazılımları
    • Google Chrome'a eklenen zararlı yazılımlar
    • Adsl modemdeki güvenlik açığı

    Sizde de muhtemelen bu 3 durumdan biri söz konusu.

    Önce modemiz saldırılara açık mı onu kontrol edin: Misfortune Cookie güvenlik açığı nedir?

    Modeminiz bu listede var mı? Varsa yapılması gerekenler zaten sayfada yazıyor.

    İstenmeyen yazılımlardan kurtulmak ve genel temizlik yapmak için bu linkte anlatıklanları yapın:
    chrome reklam virüsü

    Google Chrome'a eklenen zararlı eklentilerden kurtulmak için:

    Kurumsal politika tarafından yüklenmiş uzantılar nasıl silinir?
    Saleplus uzantısı nasıl silinir?
    Bu iki link size yol gösterecektir. Saleplus değil sizde farklı bir uzantı olabilir. Genelde izlenen yol hep aynıdır.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

      Chrome kullanıyorsan AdBlock yüklemek için TIKLA

      yusufbozar yusufbozar (348)