DevExpress'i crackli indirirsek bir sorun olur mu?

Merhaba,

DevExpress'i satın alacak param maalesef yok. Kendisi $2,19999 'dan satılıyor ki doların durumu malum bildiğimiz gibi. DevExpress crackli indiriliyormuş galiba, öyle duymuştum ve sanırım doğru da. Bu arada DevExpress Visual Studio'dan yaptığımız programların tasarımlarını iyileştiriyor, yani tasarım için bir program. Visual Studio'da tek başına tasarım da kısıtlı. DevExpress'i crackli indirirsem ve programı yayınlarsam bir sıkıntı çıkar mı?

@alattin

toprak34 toprak34 (2026)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    DevExpress'i crackli bulabilirsin Toprak, öğrenmek için deneme sürümünü de kullanabilirsin. Ama bunu uygulamada kullanıp uygulamayı da markete koyduğunda sorun yaşayabilirsin.  Şöyle ki biri şikayet ederse o zaman sıkıntı olabilir.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

      Crackli olan her şeyde sıkıntı çıkabilir. Kimse sorun çıkmaz şeklinde garanti veremez sana. Fiyatı da oldukça yüksekmiş bu arada.

      murat murat (12492)